Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezi
Olmamızı Layik Gören
Gazete ve Basına Teşekkür Ederiz

TÜRKİYE’NİN EN ÜNLÜ ESTETİK CERRAHI

Hüseyin Kandulu, M.D.

Estetik,Plastik ve Rekonstrüktif cerrahi uzmanı olan Op. Dr. Hüseyin Kandulu, yalnızca doktor olarak değil aynı zamanda tüm dünyadan gelen cerrahlara eğitim vererek eğitmen doktor olarak da ülkemizi temsil etmektedir. Her yıl Dubai, İngiltere, Almanya, Mısır gibi ülkelerden gelen bir çok doktora estetik branşlarında eğitimler vermektedir. 10 yıldır 5.000’i aşkın operasyonda mükemmel sonuçlar alması Türkiye olmak üzere Amerika, Almanya, İngiltere, Fransa, Belçika, Dubai ve Mısır’dan gelen misafirlerini mutlu etmek en büyük motivasyon kaynağı olmuştur. Kendisi de saç ekimi operasyonu geçirmiş saç ekimi sürecini yaşamıştır. Saç ekimi haricinde meme, burun ve vücut estetikleri operasyonları da yapmaktadır

SAÇ EKİMİ
ÖNCESİ – SONRASI

Türkiye’nin en ünlü estetik cerrahlarından Dr. Kandulu Hair Center’da bir günde maksimum ve garantili saçlara sahip olabilirsiniz

SAÇ EKİMİ PROFESYONELLER YAPMALI

HER ŞEY PLANLANDI

Lüks Otel

Konforunuz için kliniğimize yakın lükse otelde kahvaltı dahil konaklama ayarlıyoruz

VIP Servis

Seyahat konforunuz için şoförümüz sizi VIP aracımızla havaalanında karışalaycak ve transferlerde yanınızda olacaktır

Saç Bakım Seti

Saç ekimi sonrası ihtiyacınız olan saç bakım seti ve tüm ilaçları veriyoruz

HAIR TRANSPLANT TREATMENTS

FUE Saç Ekimi

Bir çok saç ekim yöntemi geliştirilmesine rağmen hala fazla verim alınan ve en çok tercih edilen saç ekim yöntemidir

DHI Saç Ekimi

Kıl kökleri özel bir kalem olan Choi pen içerisine konularak saç ekimi gerçekleşecek olan yere kanal gereksinimi olmadan yerleştirilir.

Traşsız Saç Ekimi

Saçların traş edilmesine gerek duyulmadan FUE yöntemi ile uygulanarak saç ekim görüntüsünü kamufle etmektedir

Uzun Saç Ekimi

Uzun saçlı ve bayanların tercih ettiği uzun saç ekimi yönteminde donör bölgesinden alınan saçlar belli olmamaktadır

Sakal ve Bıyık Ekimi

Köselik ya da sakal ve bıyık bölgesinde seyreklik varsa FUE yöntemi ile bu gerekli bölgelere ekim yapılır

PRP ve Mezoterapi

Cerrahi bir işlem yapılmadan 30 dk’lık bir kök hücre tedavisi uygulanarak saçları ve kıl köklerini güçlendirilir

SIKÇA SORULAN SORULAR

Uzman doktorla steril bir ortamda yapıldığından ve saç ekiminden sonra doktorun tavsiyelerine uyulduğunda %100 başarı sağlanır

22 Yaş üzerinde saç dökülmesi yaşayan ve donör bölgesinde yeterli miktarda saç bulunan kadın erkek herkes saç ekimi yapılabilmektedir.

Saç ekimi içim en güçlü saçlar olan donör bölgesindeki saçlar kullanılır. Uzman doktor tarafından bu saçlar ekildiğinde çıkan saçlarda %100 kalıcılık sağlanır.

Saç ekimi operasyonları lokal anestezi uygulandığı için herhangi bir ağrı ya da acı hissedilmemektedir.

Saç ekimi için herhangi bir yaş kısıtlaması yoktur fakat 22 yaşından genç kişilerin saç ekimi yaptırması tavsiye edilmemektedir.

Saç ekimi için donör bölge olarak en güçlü saçların bulunduğu ense bölgesi tercih edilmektedir. Sakal ve göğüs bölgeleri de gerektiğinde donör bölge olarak kullanılabilmektedir.

2 Gün yeterlidir. 1. Gün saç ekimi gerçekleştirilir. 2.Gün ekilen saçların kontrolü ve saç yıkama sonrasında doktor tarafından ekilen saçlar için nasıl bakım yapılması gerektiği anlatılarak saç ekimi için işlem tamamlanır.

Thanks To Be Appeared On Press, Dr Kandulu Hair Transplant Turkey Has Been Choosen The Best Hair Transplant In Turkey

THE MOST FAMOUS PLASTIC SURGEON IN TURKEY

Hüseyin Kandulu, M.D.

Dr. Hüseyin Kandulu, who is an aesthetic, plastic and reconstructive surgeon, represents Turkey not only as a doctor but also by educating surgeons from all around the world. Each year, he gives lectures to many doctors from countries such as Dubai, Great Britain, Germany, Egypt in fields of aesthetic surgery. That he has had perfect results in more than 5000 operations in 10 years is his biggest source of motivation to make his guests (most notably from Turkey, United States, Germany, Great Britain, France, Dubai and Egypt) happy. Also, he himself had a hair transplant operation and went through the process of hair transplantation. Other than hair transplantation, he also performs breast, nose and body plastic surgeries.

BEFORE – AFTER HAIR TRANSPLANTATION

In Dr. Kandulu Hair Transplant Clinic Turkey by Dr. Kandulu, one of the most famous plastic surgeons of Turkey, you can have the maximum amount of and guaranteed hair

HAIR TRANSPLANTATION MUST BE DONE BY PROFESSIONALS

EVERYTHING HAS BEEN PLANNED

Luxury Hotel

For your comfort, we provide accommodation including breakfast in the luxury hotel near our clinic

Hair Care Set

We give you all the medication and hair care set that you need following the hair transplantation.

VIP Service

For your comfort during travelling, our driver will meet you in the airport with our VIP vehicle and will accompany you during the transfers

SAÇ EKİMİ TEKNİKLERİ

FUE Hair Transplant

DHI Hair Transplant

No-shave Hair Transplant

Long Hair Transplant

Beard Transplants

PRP and Mesotherapy

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

When it is performed by specialist doctor in a sterile environment and doctor advice is followed following the hair transplantation, it has a 100% success rate.
Everyone, male or female, who is over 22 years old, experiences hair loss and has enough amount of hair in his/her donor area can get hair transplantation.
In hair transplantation, hair in the donor area of the scalp, which is the strongest, is used. When this hair is transplanted by specialist doctors, the transplanted hair is 100% permanent.
Since local anaesthetics are used during hair transplant operations, there is not pain or aching involved.
There is no age limitation for hair transplantation but it is not recommended that individuals younger than 22 years old have it done. From which areas can the hair transplantation be done?
For hair transplantation, nape of the neck, which has the strongest hair, is preferred as the donor area. If necessary, beard and chest areas can also be used as the donor area.
2 Days are enough. The 1st day, the hair is transplanted. The 2nd day, after the transplanted hair is checked by the doctor and the hair is washed, the patient is explained how to care for the hair, and the procedure is complete.